Downgrade / upgrade Windows

Upgrade Windows

Na více jak 90 % počítačů je nainstalován operační systém Windows, ať už starý Windows XP nebo nejnovější Windows 8. Vždy, když Microsoft vydává novou verzi, umožňuje nákup zvýhodněného upgrade na nový systém, ale také nabízí zvýhodněný downgrade na systém předchozí. V případě, že máte dotazy na možnosti upgrade nebo downgrade Windows, neváhejte nás kontaktovat na mail info@prolamy.cz

 

Co služba obsahuje:

– Konzultace

– Nákup požadované verze Windows dle přání a potřeb zákazníka
  (není v ceně služby)

– Instalace Windows a ovladačů

– Instalace podpůrných programů např. kodeky, java, flash player atd.

– Instalace programů uživatele

Záloha dat (není v ceně služby, stanovena individuálně dle objemu)

 

Co je upgrade Windows

Upgrade Windows znamená přechod ze starší verze operačního systému na novější, může se jednat i o skok o několik verzí. Jedinou podmínkou je hardware, který může limitovat používání nejnovějších Windows. Instalace upgradu může vyžadovat ověření legálnosti předchozího operačního systému. Upgrade je možné provést jako čistou instalaci, což se doporučuje. V některých případech je možné provést upgrade na novější systém bez ztráty dat a nastavení, tento postup se ovšem nedoporučuje.
Upgrade lze pořídit za zvýhodněnou cenu vždy, když Microsoft vydává novou verzi Windows, tato nabídka je vždy časově omezena.

 

Co je downgrade Windows

Downgrade produktu znamená využívání starší nebo nižší verze Windows, místo té, kterou si uživatel zakoupil spolu s novým notebookem nebo počítačem. Důvody downgrade mohou být různé ať už v důsledky nedostatečného hardware, tak nekompatibilita s aplikacemi, které uživatel používá. Zatím co u upgrade je cenová politika poměrně příjemná, downgrade téměř vždy znamená nákup nové licence, protože standardní downgrade lze využít jen u vyšších verzí operačního systému, který převážně nakupují firmy. V případě domácího zákazníka by downgrade obnášel nákup vyšší verze Windows, které již má, aby mohl přejít na nižší verzi, což někdy dokonce vyjde dráž, než nákup nové licence předchozího systému.

 

 

newspaper templates - theme rewards